Ekibimiz

Anasayfa » Ekip » Av. Melek Meltem AYKUT

Av. MELEK MELTEM AYKUT

Adalet Mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cad. No:6 Ventus Tower K:10 D:101 Bayraklı / İZMİR

E-mail: meltem@aykuthukukdanismanlik.com

06/2013- Halen          Aykut Hukuk & Danışmanlık, İzmirKurucu Avukat 

                06/2011- 06/2013         Türk Henkel Kimya San. ve Tic. A.Ş.Avukat

 11/2010- 05/2011        Hikmet Şenses & Ahmet Barut Law Office, İstanbul,  Yasal Stajyer

08/2010- 11/2010         Müzeher Özalp Law Office, İstanbul, Yasal Stajyer

Melek Meltem Aykut, orta okul ve lise öğretimini İzmir Türk Kolejinde tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesine girmeye hak kazanmış ve 2010 yılında mezun olmuştur. Yasal stajını saygın hukuk bürolarında tamamladıktan sonra kurumsal şirket bünyesinde avukat olarak görev alarak, kurumsal düzene ve departmanlar arasında ki organizasyona vakıf olma fırsatı bulmuştur. Ayrıca bu deneyimlerinde, İcra ve İflas Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Borçlar Hukuku, Sigorta Hukuku, Medeni Hukuk, Tüketicinin Korunması Hukuku ve İş Hukuku alanlarında hem dava takibi hem de hukuki danışmanlık konularında uygulama ve deneyim sahibidir. Bunların yanı sıra, kurumsal müvekkillerinin her türlü ticari faaliyetlerinde danışmanlık yapmış, dava ve iş takibi konularında hizmet vermiş ve halen hizmet vermeye devam etmektedir.

Müvekkillerine ilgili Mevzuata uygun, günlük operasyonları hakkında tavsiyelerde bulunarak ve müvekkillerinin yasal riskleri ve etkilerini analiz ederek danışmanlık vermektedir.

İcra ve İflas Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Tüketicinin Korunması Hukuku, Bilişim ve E-Ticaret Hukuku alanlarında da deneyimi olan Aykut, Sigorta uyuşmazlıkları, poliçe alacakları, kaza tespiti ve müvekkillerinin tazminat ve maluliyeti ile ilgili konularda mahkemelerde ve Sigorta Tahkim Komisyonu nezdinde avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmuş ve Sigorta Sözleşmelerinden kaynaklanan her türlü ihtilafta müvekkillerin temsil edilmesi ve haklarının savunulması deneyimini elde etmiştir.

Bizimle İletişime
Geçin

İletişim