Ekibimiz

Anasayfa » Ekip » Av. Mustafa Gökgöz

MUSTAFA GÖKGÖZ

Adalet Mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cad. No:6 Ventus Tower K:10 D:101

Bayraklı / İZMİR
E-mail: mustafa@aykuthukukdanismanlik.com

01/2020- Halen    Aykut Hukuk & Danışmanlık, İzmir, Yönetici Avukat

03/2018- 12/2019         MF Hukuk Bürosu, Avukat

 02/2017- 02/2018        Çözüm Hukuk Bürosu,  Stajyer

2015 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisans yapmıştır. Saygın hukuk bürolarında en az 6 yıl deneyime sahip nitelikli avukatlık yapmış olan Gökgöz, Müvekkillerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak, karmaşık iş sorunlarının çözümlerine yardımcı olur ve yasal sorunlarını belirleyerek farklı iş senaryolarına ve ihtimallere göre risk değerlendirme hizmeti vermektedir.

Müvekkillerinin işleriyle ilgili çok sayıda ve çeşitli sözleşmelerin taslağının hazırlanmasında, gözden geçirilmesinde, müzakere edilmesinde ve sonuçlandırılması dahil her türlü faaliyette hizmet vermektedir.

Ayrıca, E-Ticaret ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gibi yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi için çeşitli uyum süreçlerinde danışmanlık vermiştir. Farklı sektörler için E-Ticaret alanında uyum projelerinde görevler üstlenmiş ve çeşitli uyum projelerine liderlik etmiştir. Hukuki süreçleri, davaları ve icra prosedürlerini üçüncü şahıslarla anlaşmazlık yönetimi ve ayrıca ticari işlemleri yönetme deneyimi vardır. Bunlara ek olarak mahkemelerde davaların ele alınması, üçüncü şahıslarla anlaşmazlık yönetimi deneyimleri de bulunur.

Bizimle İletişime
Geçin

İletişim